30 مهر 1400  09:27:06
   
سازمان الکترونیکی
کارتابل اعضای
دارای پروانه اشتغال کاردان
کارتابل خدمات دیپلم های فنی
دارای پروانه اشتغال
کارتابل خدمات معماران تجربی
دارای پروانه اشتغال
درخواست عضویت در سازمان نظام کاردانی
کارتابل اعضای فاقد پروانه اشتغال
کارتابل دفاتر
فرم مقاضیان جویای کار

 
:::
 
 
 
 
 
زمان ثبت : 11:53:10  1400/06/27  تعداد بازدید:84

به گزارش روابط عمومي سازمان در اين پيام آمده است :

سلام و درود خالصانه بر اعضاي محترم سازمان نظام کارداني ساختمان استان گيلان،که با حضور و مشارکت گسترده و موثر خود در پنجمين دوره انتخابات هيات مديره و بازرسين سازمان نظام کارداني در 25 شهريور 1400 گامي بلند در راه اعتلا و منافع و سرافرازي سازمان برداشتيد.

همچنين لازم ميدانم از معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازي جناب آقاي دکتر محمودزاده، مديرکل دفتر توسعه مهندسي ساختمان جناب آقاي دکتر عبدي، مديرکل راه و شهرسازي گيلان جناب آقاي مهندس ماکان پدرام و کليه عوامل هيات اجرايي و نظارت تشکر کرده و حضور پرشور اعضاي محترم و وفادار سازمان تبريک گفته و ارج مي نهم که با حضور و داريت خود مشروعيت سازمان نظام کارداني گيلان را بيش از هميشه به رسميت شناخته اند، طوري که اين حجم از شور و حضور بي سابقه بوده است. از درگاه ايزد منان توفيق خدمت خالصانه به يکايک اعضاي سازمان را مسئلت مي‌نمايم. به همه ي کانديداي محترم و محترمه که احساس تکليف و مسئوليت کردند و پا به عرصه انتخابات گذاشتند و از انتخاب بازماندند خسته نباشيد عرض کرده، اميدوارم از نظرات و پيشنهادات سازنده آنان در راه پيشرفت و توسعه سازمان استفاده بنماييم.

حال که اعضاي محترم سازمان راي خود را به تصوير کشانده اند؛ نوبت به بزرگي همت منتخبين آنان مي رسد تا با تشريک مساعي و همفکري و همياري، با اتکا به خداوند متعال و استفاده از خرد جمعي سعي در بهبود مسائل و مشکلات سازمان نمايند.

در پايان از تمامي مسئولين ذيربط اعم از هيات اجرايي، نظارت و ساير نهادها و ارگان ها که بسترساز برگزاري چنين انتخابات گسترده اي بوده اند کمال تشکر و قدرداني را دارم. و من الله توفق...


رئيس سازمان نظام کارداني ساختمان استان گيلان

رضا رحيمي پور پاشاکي

27 شهريور ماه 1400

روابط عمومي سازمان نظام کارداني ساختمان استان گيلان